SJEDNEJTE SI SCHŮZKU
GSM: +420 724 601 286

Lokalita

Lokalita Šamotka se nachází v krásné přírodě na okraji města Rakovníka, v těsné blízkosti rybníků. lesů a luk. Je proto ideální pro aktivní trávení volného času, například v podobě turistiky nebo cyklistiky. budoucí obyvatelé zde najdou klidovou zónu pro odpočinek, ti sportovně orientování ocení blízkou cyklostezku, volejbalové a fotbalové hřiště i nově budované dětské hřiště.

V sousedství bytových domů se nachází speciální Mateřská školka Šamotka. Má rozsáhlou zahradu, vylastní krytá bazén i vybavení pro zimní činnost. Zameřuje se na komplecní rozvoj pohybového aparátu a celkové pohyblivosti dětí i jejich otužování a plaveckou výchovu, čímž vytváří u dětí návyky pravidelného pohybu a zdravého životního stylu.

Projekt se nachízí v klidné lokalitě, jejíž velkou předností je však vynikající dopravní dostupnost. Do centra Rakovníka je to jen 1km, zastávka městského autobusu je vzdálena pouhé tři minuty chůze.

Výborně dostupné je i hlavní město. V ranní a odpolední špičce jezdí autobus mezi Prahou a Rakovníkem každých 10 až 15 minut. Doba jízdy do Prahy je přibližně 45 minut, do Kladna 30 minut.

Město Rakovník má veškerou občanskou vybavenost – supermarkety, kina, divadla, galerie, muzeum, základní a mateřské školy, jesle, koupaliště, nemocnici, lékárny, poštu, knihovnu, restaurace, nově otevřený aquaprak , který nabízí dva tobogány se světlenými efekty, divokou řeku, vířivky, kneippův chodník, dětské vnitřní brouzdaliště, plavecký bazén a sauny.

Nízkoenergetické byty OÁZA LIVING RAKOVNÍK nabízejí bydlení v klidné, hlukem nezatížené lokalitě a v příjemném životním prostředí.

Město Rakovník s veškerou vybaveností je přitom vzdálené jen několik minut jízdy.


Kino

Divadlo

Aquapark

Tenisové kurty

Bowling

Sportovní hala

Dětské dopravní hřiště

Město Rakovník disponuje velice kvalitní občanskou vybaveností, kterou tvoří především:


Obchody s libovolným
sortimentem

Zdravotnická
zařízení a lékárny

Pošta
 

Mateřské, základní
a střední školy
MAPA LOKALITY
Obchod
Lékárna
Mateřská škola
Autobusové nádraží
Pošta
Stránky města Rakovník
www.mesto-rakovnik.cz
DOSTUPNOST

Do Kladna se dopravíte jedním z níže uvedených způsobů:

AUTO:
25 MIN
VLAK:
20 – 25 MIN
BUS:
30 MIN

Do Prahy se dopravíte jedním z níže uvedených způsobů:

AUTO:
50 MIN
BUS:
45 MIN
DETAILNÍ INFORMACE

Prosím o kontaktování a zaslání detailních informací o projektu

© 2020 OÁZA LIVING Rakovník